ZESPÓŁ

Agnieszka Doering

Mama trójki wspaniałych dzieci. Uwielbiam patrzeć jak rozkwitają i stają się samodzielne, odpowiedzialne i niezależne.
Przed południem pracuję jako nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Uśnicach prowadząc zajęcia rewalidacyjne i kształtujące kreatywność, a po południu jako nauczyciel języka angielskiego metodą Helen Doron.
Moją pasją jest śpiewanie. Całe wczesne dzieciństwo spędziłam na zajęciach w MDK w Sztumie. Tam rozbudziła się moja miłość do muzyki, aktorstwa i tańca. To tam kształtowałam swoje umiejętności artystyczne i rozwijałam swoją kreatywność. Wszystkie te umiejętności wykorzystuję w swojej pracy.
Biorę udział w różnych projektach artystycznych, śpiewam
w chórze “Lutnia”, spotykam się z ciekawymi ludźmi.

Od 2020 roku jestem certyfikowanym edukatorem rodziców Pozytywnej Dyscypliny.
Pragnę dzielić się swoją wiedząi doświadczeniem z innymi rodzicami i nauczycielami organizując dla nich warsztaty.

Robert Doering

Jestem szczęściarzem, bo mogę uczyć z miłości do języka angielskiego. Robię to już od ponad 25 lat i nadal mi się nie znudziło. Lubię ludzi i patrzeć jak przełamują własne bariery i się rozwijają. Poza tym uwielbiam jeździć na nartach, spędzać czas z rodziną, gotować, czytać książki i oglądać dobre kino.

Monika Sztaba - Kazimierowicz

Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2006 roku. Od 6 lat jestem lektorem języka angielskiego metody Helen Doron w Sztudio Helen Doron w Sztumie, które jest cząstką Centrum Positive Energy. Praca ta daje mi mnóstwo energii i satysfakcji. To, co wyróżnia pracę tą metodą, to niepowtarzalność i brak nudy. Po zajęciach największą nagrodą dla mnie jest uśmiech dzieci, bo jak powiedział wielki pedagog Janusz Korczak „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Prywatnie jestem mamą Kornelii i Jakuba. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną- często urządzamy sobie wycieczki rowerowe lub chodzimy na długie spacery. Interesuje mnie zdrowy, zbalansowany styl życia. Uwielbiam dobrą kuchnię, taniec, grę na gitarze, teatr i poznawać nowe rzeczy!

Natalia Kniaź- Kubacka

 Z wykształcenia oceanograf, z zamiłowania nauczyciel języka angielskiego. “Jestem otwarta, pełna energii, ciekawa świata
i bardzo kreatywna. Uwielbiam podróże, kino, muzykę, dobrą kuchnię, dzielić czas z ciekawymi ludźmi i znajomymi i rodzina. Jestem fanką popkultury. Nieustannie się kształcę, rozwijam
i doskonalę, poszerzam horyzonty myślowe. W nauczaniu stawiam na dobrą energię, multisensorykę, pozytywna atmosferę i relacje z uczniem.Jestem pasjonatką metody Helen Doron! Jestem dumną mamą dwóch wspaniałych synów.
Marzę o podróży w Himalaje. wszyscy, którzy mnie znają wiedzą
o moim dużym poczuciu humoru”.

Sara Cicherska

“Moją pasją są ludzie, w tym również Ci mali – to jak funkcjonują
i to jak odnajdują się w społeczeństwie. Dlatego oprócz uczenia planuję zostać psychologiem dziecięcym. Interesuję się muzyką
i sztuką w ogólnym pojęciu. Uczę by pomagać, by obserwować
i wspierać w rozwoju młode umysły. Uwielbiam konie i każdą wolną chwilę spędzam w ich towarzystwie”.

Piotr Podlewski

Historyk, etnolog, gitarzysta. Na co dzień nauczyciel historii oraz autor artykułów o historii i kulturze Dolnego Powiśla. Gitarzysta w zespołach Abodus i X – Projekt, z którymi regularnie nagrywa i koncertuje. “Uczę, dla hajsu 🙂 i dlatego, że mam potrzebę dzielenia się tym czego się nauczyłem oraz dla pozytywnych wartości i dobrej energii, którą warto przekazywać młodzieży”.

Agnieszka Charycka

Ukończyła studia z Historii Kościoła w Rzymie. Kilkanaście lat mieszkała we Włoszech i w Chile, poznając języki i kulturę tych krajów. Wychowuje trójkę dwujęzycznych dzieci. Interesuję się nauką języków obcych, psychologią rozwojową, literaturą Pablo Nerudy, ogrodnictwem i uwielbia spędzać wolny czas na łonie natury.

Zapraszamy na zajęcia z języka hiszpańskiego uczniów w każdym wieku. Dla młodszych dzieci przygotowuję zabawy, piosenki i gry przenoszące je już od pierwszej lekcji w pełen przygód hiszpańskojęzyczny świat. Zajęcia opierają się na naturalnej metodzie Colorin Colorado dzięki, której dzieci już od pierwszej lekcji powtarzają i zapamiętują hiszpańskie zwroty.

Młodzieży i osobom dorosłym oferuję interaktywne zajęcia oparte na żywym posługiwaniu się językiem hiszpańskim i zrozumieniu gramatyki w kontekście oraz poprzez używanie i powtarzaniu praktycznych zwrotów.
Dla chętnych prowadzi także zajęcia z języka włoskiego.

Ksenia Tyszyńska

Miłośniczka i studentka Medycyny i Dietetyki Chińskiej, studentka Psychobiologii, pasjonatka ziołolecznictwa oraz propagatorka zdrowego stylu życia.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU