NASZA HISTORIA

Wszystko zaczęło się w 2005 roku od spotkania z naszą dobrą koleżanką, która zapragnęła by jej 2 letnia córka Nadia miała możliwość nauki języka angielskiego. Odkryła, że w trójmieście istnieją centra Helen Doron, w których dzieci zaczynają przygodę z angielskim. To ona poddała myśl, że mogłabym prowadzić takie zajęcia dla najmłodszych w Sztumie.

Tym sposobem została rozpalona iskra w moim sercu. Ukończyłam szkolenie i rozpoczęłam swoją przygodę z Helen Doron. Na początku byłam tzw. niezależnym nauczycielem. Utworzyłam dwie grupy dla dzieci moich znajomych… Bez banerów, ulotek, plakatów. Jedyną reklamą byli zadowoleni rodzice i szczęśliwe dzieci.

Ogromnym wsparciem był
i nadal jest mój mąż Robert, który od 30 lat uczy młodzież
i dorosłych języka angielskiego, a także jest tłumaczem pisemnym
i konferencyjnym, a przede wszystkim pasjonatem uczenia. Pracując przez wiele lat jako nauczyciel
i korepetytor, stworzył swoją unikalną metodę Roberta Doeringa. Na swoim koncie ma setki zadowolonych uczniów.

Wracając do początków…..

Dzieci przybywało, a w związku z tym tworzyłam kolejne grupy i skończyłam kolejne szkolenia. Na samym początku prowadziłam zajęcia w sali sztumskiego zamku, później w małej sali przy swoim nowo wybudowanym domu. W międzyczasie urodziłam dwóch cudownych synów Bruna w 2008 roku i Antoniego w 2010 r. Postanowiłam, że potrzebuję wsparcia i rozpoczęłam współpracę z innymi nauczycielami.

W 2012 roku w moim sercu narodziło się Positive Energy. Zakiełkowała wizja centrum, w którym dzieci i młodzież mogłaby uczyć się nie tylko języka angielskiego ale również rozwijać swój potencjał. Rok 2012 to początek mojej osobistej przemiany i rozwoju. Zaczęłam pracę ze sobą, nad sobą. Kolejne lata, to lata bardzo intensywnej pracy, poszukiwania, doświadczania.
W 2014 roku pojawiła się córka Zofia, a w 2015r. nowe miejsce Studio Helen Doron przy ul. Baczyńskiego. Dodatkowa sala i dodatkowe możliwości. Rozpoczęłam współpracę z Matką Naturą Ksenią, która zaczęła prowadzić warsztaty poszerzające wiedzę dotyczącą świadomego odżywiania. Na samym początku były to warsztaty o zdrowym odżywianiu jednak w przeciągu kilku lat poszerzone one zostały o wiedzę z zakresu medycyny chińskiej
i totalnej biologii. Teraz to warsztaty świadomego stylu życia.

Nic nie dzieje się przez przypadek, wszystko ma swój czas. W 2019 roku trafia w moje ręce książka “Pozytywna Dyscyplina”.
To ona stała się kolejnym bodźcem do działania. W czerwcu 2020 r. , w roku pandemii, kończę szkolenie i staję się certyfikowanym edukatorem rodziców Pozytywnej Dyscypliny. W międzyczasie los zsyła nam nowe miejsce na nasze CENTRUM POSITIVE ENERGY.

I oto jesteśmy Agnieszka i Robert Doering “Uczymy z miłości do siebie, do ludzi, do świata” 

Działamy i rozwijamy się; dla siebie i dla Was.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU